Baseny, o których nie wiedziałeś

Z reguły baseny kojarzą nam się z typowymi modelami dmuchanymi dla dzieci. Popularne są także baseny okrągłe rozporowe oraz baseny stelażowe. Osoby, które szukają bardziej wyrafinowanych produtków, nie będą zawiedzione. Producenci wprowadzają na rynek modele, które są bardzo luksusowe. Inne charakteryzują się bardzo estetycznym wykonaniem i odbiegają od typowych kształtów znanych z folderów o basenach stelażowych czy rozporowych. Tak więc basen ogrodowy może zapewnić nam wspaniały relaks, którego nie zakłóci obecność osób postronnych.

1. Dmuchane Spa

Już w cenie około 1600 zł można kupić Dmuchane Spa Lay-Z 196 x 61 cm. Jest to basen, który spełni swoją rolę, dzięki praktycznym funkcjom takich jak masażer czy podgrzewacz wody. Można więc korzystać z niego nawet w mniej słoneczną pogodę. Basen jest idealny dla dwóch osób dorosłych, ale jest przeznaczony dla 4. Oczywiście istnieją także droższe modele.
Interesujące są także baseny z serii PureSpa Jet Massage, których ściany charakteryzują się wyjątkową odpornością na uszkodzenia. Są wyprodukowane z winylu składającego się z 3 warstw. Dodatkowo zastosowano technologię Fiber-tech, dzięki której ściany basenu są sztywne. Niektóre z nich są wyposażone w system zmiękczający wodę oraz panel sterowania, którym reguluje się częstotliwość bąbelków. Tak więc, jeśli mamy ochotę na kąpiel w jacuzzi, takie baseny sprawdzą się idealnie. W dodatku gwarantują zachowanie intymnej atmosfery.

19996062798_0ab95258b3_z

2. Baseny z serii Sequoia Spirit

Są to baseny, które zachwycą każdego estetę. Na tle oferty produktowej wyróżnia je ich wygląd. Mianowicie udało się tutaj stworzyć basen, którego ściany są wykonane z materiału przypominającego drewno sekwoi. Są w odcieniach brązowych w odróżnieniu od niebieskich i granatowych basenów rozporowych czy stelażowych. Wyglądają bardzo efektownie. Dzięki swoim wizualnym walorom będą odpowiednie dla dużych pensjonatów, hoteli czy ośrodków wypoczynkowych, które stawiają na podniesienie jakości swojej oferty. Baseny Sequoia Spirit występują w różnych rozmiarach. Do wyboru mamy 3 wielkości: 478 x 124 cm, 508 x 124 cm oraz 569 x 135. Za basen o największych rozmiarach zapłacimy w internecie około 5 879,00 zł
3. Basen Ultra Rectangular Frame

Jest to basen godny uwagi, ze względu na rozmiary, które są prawdziwie imponujące. Intex Ultra jest wielki na 975 x 488 x 132 cm. Kupimy go za około 6 355,00 zł. Taka wielkośc pozwoli na jednoczesną kąpiel wielu osobom. Będzie idealna także dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas w wodzie. W takim basenie będą miały możliwość, żeby intensywnie popływać. Basen wykonany jest z materiałów odpornych na nacisk wielu ton wody. Ściany oraz dno zbudowane są z bloków PCV. Jest to bardziej wytrzymałe rozwiązanie od wielowarstwowych powłok stosowanych w typowych basenach stelażowych. Basen w zestawie posiada także pompę kartuszową i generator chloru, które są niezbędne do utrzymania wody w czystości. W tym przypadku stosowanie chemii basenowej to absolutna konieczność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*